Styling

Styling je mým obrovským koníčkem a snem, ve kterém se realizuji. Věnovat jsem se mu začala již na univerzitě, při studiu oděvního designu. V současné době získávám zajímavé zakázky z oblasti komerčního i osobního stylingu. Své služby a svůj čas nabízím každému, kdo touží vylepšit svůj vzhled nebo svět kolem sebe.

REFREŠ ŠATNÍKU

Pomohu Vám vytřídit šatník tak, aby byl „efektivní“ a abyste každé ráno netápali, co si vezmete na sebe. Vyřadíme kousky, které nenosíte nebo které nelichotí Vaší postavě. Z kousků, které máte ve skříni, Vám pomohu sestavit nové outfity. Zároveň Vám povím, jaké barvy a střihy Vám budou slušet a které kousky byste si měli do šatníku doplnit.

Cena za službu je 2500 CZK bez ohledu na délku.

NÁKUPY SE STYLISTKOU

Vydáme se společně na nákupy a doplníme Váš šatník o kousky, které potřebujete a které pozvednou Vaši osobnost. Zároveň se můžeme vydat ulovit outfit na konkrétní událost, na kterou se chystáte. Pokud nemáte čas nebo chuť vydávat se do džungle oblečení a zkušebních kabin, mohu vše vybrat a nakoupit za Vás. Nezáleží na tom, kolik máte peněz na útratu nebo kolik času společně strávíme. Budu se Vám věnovat, dokud nebudete maximálně spokojení.

Cena za službu je 3500 CZK bez ohledu na délku.